Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne Dni Młodych Wolin 2023 wzięli udział w 28. różnych warsztatach tematycznych m.in.: baristyczne, eko-świece, ekologiczne, ewangelizacyjne, fotograficzne, graffiti, gry logiczno-matematyczne, kulinarne, liturgiczne, malarskie, muzyczne, taneczne, żeglarstwo regatowe itp. Warsztaty prowadzone były przez animatorów kultury, wolontariuszy oraz pracowników różnych placówek oświatowych. Zajęcia warsztatowe odbyły się 9 czerwca (tj. piątek) o godz. 15.00 podczas programu Archidiecezjalne Dni Młodych. Każdy uczestnik mógł wybrać dla siebie dowolny warsztat, w którym uczestniczył przez ok. 2 godziny. Zajęcia odbywały się na Placu przed Biblioteką oraz w Centrum Słowian i Wikingów Wolin Jomsborg Vineta - bardzo dziękujemy wszystkim prowadzącym i zaangażowanym w organizację tego punktu programu. Dzięki Wam młodzież mogła wziąć udział w ciekawych i różnorodnych zajęciach manualnych.

 

Galeria

 

 

.